kaya-premium

Adana’da nerede kalınır ve Adana’da güzel bir otel tavsiyesi olarak arama yaptığınızda, Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olması sebebi ile pek çok 5 yıldızlı otele ulaşabilirsiniz. Adana Hilton, Sheraton başta olmak üzere Seyhan, Anemon ve Sürmeli önce çıkan seçeneklerden olacaktır.

Ancak bu otellerin gecelik konaklama ücretleri 200 TL’den daha fazla olduğu için bir ya da iki gece konaklama için siz de bu kadar pahalı otellere gerek yok derseniz o zaman Adana Kaya Premium oteli tavsiye edebilirim.

kaya-premium-oda-jpeg

Adana Adliyesi’nin karşısında ve Seyhan Otelin yanında olan bu otel küçük ama lüks döşenmiş bir otel.

kaya-premium-oda-iki

 


kaya-premium-oda-uc

Otel araştırmam sırasında booking.com üzerinden bulduğum 8,8 notu olan güzel otel Kaya Premium Otel.

İş için ya da bir kaç günlük Adana gezisi için rahatlıkla kalınabilecek merkezde bir otel arayanlar için ideal bir seçim olabilir.

 

kaya-premium-oda-telefon

 

Girişte, Koridorlarda ve odada klasik bir lüks havası estirilmiş.

kaya-premium-koridor

 

 

Otel küçük bir otel olduğu için fitness, yüzme havuzu vs gibi olanaklara sahip değil.

Ancak Adana adliyesi’nin hemen karşısında, Etnoğrafya Müzesi ile Adana Merkez Camii’ne yakın olan konumu sebebi ile güzel bir yerde. Adana’nın merkez caddeleri olan Ziya Paşa ve Gazi Paşa bulvarlarına da yürüme mesafesinde. Otelin kendisine ait bir otoparkı da mevcut.

Geceleme ücreti şirketler için 90-100 TL civarında değişmekte, özel konaklamalar da 120 TL civarında. Tabii bu benim yazdıklarım standart odalar için geçerli. Daha lüks odalar daha pahalı olabilir.

Ben birisi 2014 ve birisi de 2015 yılında olmak üzere iki defa kaldığım bu oteli, Adana’da iş veya turistik amaçlı ve uygun fiyatlı otel arayan herkese tavsiye edebilirim.

Av. Eren Evren

Gezgin Avukat